Rizika očkování
Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.

Nežádoucí účinky

Podělte se s ostatními se svými zkušenosti s nežádoucími účinky očkování.
Není nutná žádná registrace, u zveřejněného textu bude ukázáno jen jméno, které uvedete! Telefon a mail uveďte v případě Vašeho zájmu, tyto údaje nebudou u příspěvku ukázány.

Vložit příspěvek

Zapni si JavaScript, abys neviděl tyto kontroly. Kolik je tri|krat|sest?

Příspěvky

22.12.2017
Iva

Všem maminkám, jejichž děti mají jakékoliv změny po očkování, doporučuji kapky Joalis Deimun aktiv a Mind Dren, které pomáhají vyčistit tělo od nežádoucích látek, hlavně rtuti a hliníku. Tyto kovy jsou součástí vakcín a dostávají se do nervového systému dětí, proto ten neutišitelný pláč a třes. Kapky je možno natírat na bříško. Dále pomáhají homeopatika. Doporučuji knížky MUDr. Elekové Očkování I a II, lze sehnat v knižnici Meduňky, je tam spousta rád pro maminky, jak postupovat.

20.12.2017
Lenka

Ráda bych se podělila o svou zkušenost. Mým dětem pomáhá z potíží metoda autopatie. Nádherně mi začínají znovu spát, být v pohodě, zdravě se rozvíjet. Více je na stránkách autopatie.cz. Chodíme do poradny pana Cehovskeho. Preji vsem pevne zdravi, stesti, spokojene a usmevave děti a krasne Vanoce.

9.12.2017
Dana

Tyto stránky jsem objevila náhodou. Jsem až překvapená kolik lidí zažilo NU po očkování. Mám syna 2,5 roku. První hexu jsem oddalovala do 6.měsíce, 2. dávka po měsíci a půl. Popravdě se slzama v očích jak to proběhne. Dr jsem upozorňovala na potíže a několika hodinový pláč a třes dítěte po 6 hodinách od podání očkovací látky. Odpověď: normální že pláče. Po druhé hexe opět šílený pláč a bolely ho obě ouška asi měsíc a půl. Specialista se letmo zmínil, že po očkování bývá velice běžné- diagnóza? Žádná. Moje dr tvrdila, že je to blbost. Asi ofoukl. Teploty po podání vakciny tři dny po 38,5. Třetí jsem se bránila a chtěla 2plus1, ale jelikož nebyl rozestup 2 měsíce, což mi nikdo ani nenavrhnul, nebylo možné. Psychickým nátlakem jsem šla do dalších dvou. Po 3. vakcině, cca 3 týdny viróza, plačtivost, noční buzení, nechutenství a k tomu vzteklost, lítostivost, nulová chuť něco dělat. Teplota stejná jako u prvních. Po 4. vakcině žádný pláč, nic, ale 3 týdny viroźa se silným průjmem, zřejmě oslabená imunita, vše až po týdnu po očko, 39-40 teplota cca týden, po kapičkách s probiotiky po měsíci a půl od podání vakcíny přestaly bolesti břicha a začaly potíže s nekaděním. Syn měl tak spálený zadeček od průjmu a po dlouhé době v šoku že má normální stolici, že začal odmítat tuto činnost dělat. Bylo to ve špatné době kdy si dítě začíná pamatovat a uvědomovat si své vlastní já. S nekaděním bojujeme dodnes. Praskání konečníku je běžné. A žádné mastičky od DR nezabíraj, dubová kůra je top. Nejhorší je že se mu zastavil růst, nekadí, nejí. Větší problém než se zdá být. Skoro po roce začíná být normální, bez výkyv nálady a veselý. Vždy po očkování cca 2 měsíce nejedl, nebavil se, neusmíval se, ruzné pupínky po těle. Na MMR nechci a nevím jak se vyhnout. Bojim se co zas přijde. Přeci jen zarděnky a spalničky mu zaručí doživotní imunitu stejně jako jeho matce a ne jako vakcina pouze na par let kdy vyvane. Nejvíc mě trápí nucení doktorů do očkování i přes neduhy dětí po očku. Lidé co se dělí na 2 tábory. Jen se zmíním kdekoliv, že věřím následkům po očkování, připadám si jak odpad společnosti. Přijdou mi všichni jak roboti. Musí se to a tečka. Žádná jiná cesta neexistuje!?

23.11.2017
Martina

U dětí jsem očkování velmi dlouho odkládala. Dceru jsem nechala očkovat v 1,5 roce Hexavakcínou 2+1. Po první dávce byl otok asi 3 cm, vydržel 14 dní a objevil se ekzém okolo úst. Po druhé dávce opět otok, tentokrát 5cm a zmizel až po měsíci. Po poslední dávce zarudlý 10cm otok, zmizel do týdne, v den po očkování velký průjem. Synové dostali Priorix jeden ve 4 letech, druhý až v 6 letech. U mladšího bez komplikací, staršímu se objevila teplota 37,5 12. den po očkování. Hezký den všem :).

20.11.2017
Lenka

Dobry den, 10.11.2017 jsme ockovali prvni davku MMR, predtim veskera ockovani bez reakce,ted jiz 6.den po ockovani teploty skoro ke 40°C, 10.den teplota 37,5°C, prujem, ryma, nechutenstvi, neutisitelny plac, propina se jako luk,a stale vola "mama", uz nevim co bude dalsiho nasledovat,ted si strasne vycitam,ze jsem to mela odlozit do dvou let...druhou davku urcite odlozim jak jen to pujde, jen ted nevim co delat, ted jsem ji uspala,ale nevim co dal,zda zavolat lekari??Dekuji Lenka

31.8.2017
Petra

Pro paní JANU z 11.8.2017
Dobrý den, řeším úplně stejný problém jako Vy. V 6ti měsícíh první infanrix hexa 2+1, o 3,5 měsíce později druhá dávka. U nás tedy vše bez komplikací. Ale ! Syn nám od doby mezi první a druhou dávkou hůř spává, v noci se několikrát budí s pláčem a často i s neutišitelným pláčem, což dřív nebylo ani vyjímečně, začal méně jíst, celkově pozoruji změny chování i přes den, kdy z pohodového dítka je nerváček a vztekloun, objevilo se i občasné kývání hlavičkou ze strany na stranu jak kdyby dělal NENE a to ve chvíli, kdy k tomu nemá jakýkoliv podnět. Další dávku máme mít cca v únoru 2018 a já uvažuji, že ji už nedám. Ale nyní nevím.... určitě na mě budou tlačit, že očkování nebude kompletní, že první dvě dávky propadnou, že byly k ničemu, že jednou se bude muset naočkovat znovu a když už ty první dvě dávky má, není škoda to nedokončit (dost nevhodně napsáno). Někde jsem slyšela, že poslední dávka bývá ta nejsilnější. Od kamarádky holčička dostala po poslední dávce encefalitický pláč přesto, že předchozí vakcíny byly bez NÚ. Žádná další očkování neplánujeme. Prosím ozvěte se paní Jano, či další maminky, které řeší stejný problém a mají už nějaké další info, jak postupovat na petra.klimesova@post.cz Děkuji

30.8.2017
Dana

Synovi po očkování proti tetanu v 10 letech začaly horečky (od 38,5°C do 39,5°C) bolest hlavy, na začátku i bolest kloubů. Trvalo to 7 měsíců. Přes veškeré vyšetření se nenalezla příčina. Vše v pořádku. Dle názoru imunologa je to reakce na očkování.

11.8.2017
JANA

Dobrý den, dceru jsem nechala očkovat 1. dávkou hexacimou v 6ti měsících, reakcí byla jen spavost. Na 9ti měsících dostala 2. dávku a výsledkem byla teplota nad 40. Nyní jsem na vážkách a mám strach co by se stalo při 3. dávce (cca za rok), protože jsem se rozhodla pro schéma 2+1. Nevím, zda tomu přihrálo roli i růst zubů, protože zvýšenou teplotu před očkováním nijak neměla. Teď bych nejradši našla řešení, jak už další dávku nedávat, protože to rozhodnutí může mít zásadní vliv na její zdraví. Budu ráda za jakkoukoliv radu nebo pohled na věc. Děkuji.

10.8.2017
Barbora

Dobry den,u obou mych synu 5let a 21mesicu kazde očkování Hexa vakcinou teplota pres 38,oba po posledni davce febrilni krece.Mladsi asi 5dni po ockovani, jeste tyden v nemocnici horecky 39,5 po tydnu diagnostikovali anginu.Nikdo ze zdravotnickeho personalu nam souvislost kreci a očkování nepotvrdil,presto ze i v pribal.letaku je to uvedeno.Starsiho jsme z nevedomosti ockovali s odkladem i MMR a bez NU.U mladsiho mame odklad a stale vice se priklanime k tomu neockovat

31.7.2017
Jitka

Dobrý den. Taky se podělím o svou zkušenost. Moje dnes už tříletá dcera má alergii na BKM. Kojila jsem, ale zjistili jsme to záhy. Nicméně po očkování do 15 měsíce se mi 10x za noc budila, byla taková hodně živá. Očkovali jsem normálně podle očkovacího kalendáře. Souvislost s nějakým očkováním mě vůbec nenapadla. V 15 měsících dostala MMR a začaly děsivé noční můry, dokonce několikrát za noc, trvalo to cca 4 měsíce, než jsem přišla na zajímavou věc. Mojí dceři po očkování MMR vadí vajíčka a jakékoli pernaté maso. Zjistila jsem to náhodou. Malá měla totiž stále řídkou stolici a já jsem se snažila dopídit toho, proč tomu tak je když už jí veškeré potraviny jako my, mimo mléčných výrobků. Jedna maminka mi doporučila vysadit vejce, což jsem udělala a ejhle, průjem přetrvával, ale malá začala v noci spát a můry byly pryč. Bohužel jsem si nespojila souvislost s vajíčkem a asi po 3 týdnech dostala spoustu piškotků... A bylo to zpět. Ve dne jak utržená se řetězu, vzteklá a v noci noční můry... Žádný lékař mi souvislost nepotvrdil, ale já už dnes vím, že to funguje na 1000% procent... nesmí vejce. Dle alergologa na vejce nemá alergii, ale neuroložka mi řekla, že je možné, že něco z vajec nějak působí na nervovou soustavu. Už několikrát jsem to od té doby vyzkoušela a je to tím... Už nejí ani kuře, ani kuřecí polévku, ABKM má stále a je horší než před rokem. Spí celou noc - pokud nesní cokoli s vejcem, nebo drůbeží maso.

1 2 3 4 ... 18
Copyright Miloš Palatka – ALMI